Domů
Velikost

Dětské velikosti

50-56 62 68 74 80 86 92 98 104 110 116 122 128 134-164+

Obchodní podmínky

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

OBSAH

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
2. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB
4. ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
5. BALNÉ A POŠTOVNÉ
6. DODACÍ LHŮTA
7. SMLUVNÍ POKUTY ZA NEVYZVEDNUTÉ ZÁSILKY
8. REKLAMACE A ZÁRUKA
9. INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ
10. OCHRANA DAT

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
Zákazník provedením závazné objednávky potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s Obchodními podmínkami pro dodání zboží tak, jak je určil prodávající.
Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.

 

2. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB
Nabízíme vám otevírací dobu 24 hodin denně pro nakupování v našem internetovém obchodě přímo z vašeho domova.
Vybrané zboží e-shopu můžete objednat pomocí nákupního košíku, rezervačního systému - jen pro registrované zákazníky.
Předmětem smlouvy je zboží, uvedené v kupní smlouvě - objednávce. Informace o produktu.

Internetový obchod http://www.vikisek.cz se zavazuje, že svým zákazníkům dodá zboží vystavené na stránkách e-shopu ve stavu odpovídající popisu u produktu.

Elektronická objednávka nabývá platnosti okamžikem, kdy jsou vyplněny všechny vyžadované údaje uvedené v objednávkovém formuláři. Tato objednávka se stává návrhem kupní smlouvy. Formálním potvrzením této smlouvy kupujícím je uzavřena kupní smlouva, která je naplněna dodáním objednaného zboží na adresu uvedenou kupujícím.
V některých případech si prodejce vyhrazuje osobní nebo telefonické ověření objednávky, zvláště v případech, kdy je cena za zboží vyšší než obvyklá. V takových případech může být požadována záloha.

3. POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávka učiněná zákazníkem v e-shopu je přijata do 24 hodin od podání a následně  je kupujícímu zaslán potvrzující e-mail. V den, kdy zboží expedováno, je o této skutečnosti kupující informován. V případě, že k odeslání zboží z nějakého důvodu nedojde, bude zákazník neprodleně kontaktován správcem e-shopu.

4. ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
Zákazník má právo zrušit objednávku do 24 hodin od podání, bez udání důvodu. Učinit tak může telefonicky nebo e-mailem. Při zrušení objednávky je třeba uvést jméno, e-mail ze kterého byla  objednávka učiněna a číslo objednávky.

Provozovatel internetového obchodu www.vikisek.cz je oprávněn jednostranně zrušit elektronickou objednávku zejména v těchto případech:
chybně zadaná cena u produktu,
technický problém aplikace


PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy podle § 53 odst. 6 občanského zákoníku do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží musí být nepoškozené a kompletní. Zboží musí zákazník poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum, kdy provozovateli dojde projev vůle zákazníka spočívající v odstoupení od smlouvy). Tento bod se podle § 53 odst.7 občanského zákoníku netýka zboží upraveného podle přání nebo potřeb zákazníka.

Po obdržení vráceného zboží provozovatel obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku zaplacené ceny zboží prostřednictvím bezhotovostního platebního styku a to na bankovní účet zákazníka, nebo zápočtem v další objednávce - příští objednávka bude ponížena o částku za vrácené zboží. Poplatky za poštovné, balné apod. se nevrací.

Před případným vrácením zboží, zákazník musí kontaktovat pracovníky provozovatele na emailové adrese: info@vikisek.cz nebo telefonicky.

5. BALNÉ A POŠTOVNÉ
Objednané zboží je zasíláno dle zákazníkem vybraného způsobu dopravy. (Způsob platby a ceny dopravy)
Vaši zásilku si překontrolujte ihned při převzetí a v případě poškození uplatňujte reklamaci okamžitě na poště (či u doručovatele).
Reklamaci za poškození zboží dopravou nelze uplatňovat na provozovateli e-shopu, ale na dopravci.

6. DODACÍ LHŮTA
V případě dobírky zboží expedujeme do 2 pracovních dnů od ukončení objednávky/rezervace. Částku za zboží zákazník uhradí doručovateli, popřípadě na poště při přejímce balíčku.
V případě platby předem - bankovním převodem zboží expedujeme do 2 pracovních dnů po připsání peněz na účet provozovatele. Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo vaší objednávky.
V případě platby v hotovosti si zákazník vyzvedne zboží osobně po předchozí domluvě s provozovatelem.

7. SMLUVNÍ POKUTY ZA NEVYZVEDNUTÉ ZÁSILKY
Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 1.000,- Kč.  Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny společnosti k vymáhání a to včetně všech nákladů s tím spojených.
• Objednávku můžete stornovat do 24 hodin od objednání.
• Česká pošta doručuje zboží obvykle již druhý den.
• Úložní doba zásilky/balíku je pouze 7 dní, poté je zasíláno zpět.
• Za opakované poslání balíčku navyšujeme cenu o plnou výši poštovného.

8. REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace jsou posuzovány individuálně a v souladu s ustanovením zák. č. 40/1964 Sb. občanský zákoník, v platném znění a zák. č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, v platném znění.
V případě reklamace je kupující povinen případné vady a poškození ohlásit prodávajícímu ihned po převzetí zboží. Za poškození způsobená přepravcem provozovatel e-shopu nezodpovídá. V souladu se zákonem neposkytuje prodávající záruku na použité zboží.
Postup při reklamaci
1. informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, nebo písemně
2. zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu provozovatele e-shopu
3. do zásilky uveďte důvod reklamace a vaši adresu
4. přiložte doklad o koupi reklamovaného zboží v našem obchodě
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího převzetí naší společností.

Kompletní podmínky reklamací najdete ZDE.

9. INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ
Zákazník odesláním objednávky souhlasí s občasným zasláním informačního zpravodaje na jím uvedenou emailovou adresu, ve kterém mu budou představeny novinky v nabídce, akce, slevy a jiná obchodní sdělení.

10. OCHRANA DAT
Vyplněním registračního formuláře či závazné objednávky v rámci internetového obchodu, kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů a údajů o nákupech. Naše společnost respektuje zákon na ochranu osobních údajů a tyto neposkytuje třetím stranám.

© 2023 vikisek.cz Powered by MateShop
Facebook
Google+