Domů
Velikost

Dětské velikosti

50-56 62 68 74 80 86 92 98 104 110 116 122 128 134-164+

Oblečení pro „školáky a dospívající“.

Oblečení pro „školáky a dospívající“.

Přichází doba vánočních nákupů a tzv. Měkké balíky budou i letos 100% pod každým jehličnanem - před tím holt děti neutečou. Prarodiče často žasnou nad názvy filmů a jmen oblíbených hrdinů jejich vnoučat a tak horko-těžko hledají ten správný dárek. Rodiče znají alespoň ty nejoblíbenější animáky, protože s dětmi občas zajdou do kina nebo se dívají na televizi. Logicky vzato, udržet krok s dětmi není jednoduché. I na ně Vikísek myslí, a proto v našem e-shopu najdete velký výběr známých postaviček, stačí si jen vybrat.

Starší děti chtějí vypadat cool a cítit se pohodlně mezi vrstevníky, ale i mezi dospělými. S módním oblékáním je třeba začít již v raném dětství, aby již v dospívání mělo svoji vytvořenou „koncepci“. Důležité je, aby chlapci a dívky věděli, co si obléct podle typu, účelu, ale i nákladů např. do společnosti, do školy, na doma nebo třeba jen na hraní her na dvoře. 

Zamysleme se společně - co  by nemělo chybět v šatníku u každého dospívajícího dítěte? Jsou to bavlněná trička a džíny, které se staly doslova módním hitem. Je žádoucí, aby měli několik bílých a barevných triček s krátkým, ale i dlouhým rukávem. V kombinaci s džínami je možné je nosit na každou příležitost – do školy, na hřiště, za kamarády apod. V šatníku chlapců by neměly chybět také klasické košile a kalhoty a v šatníku děvčat zase šaty nebo sukně pro zvláštní příležitosti. 

A víte co je na tom všem nejlepší? Že je pro vás máme! Zkuste k monitoru počítače nebo smartphonu vzít i vaše děti, ať vám ukáží samy, co se jim líbí. Nechejte se inspirovat a vzhůru na nákupy.

© 2021 vikisek.cz Powered by MateShop
Facebook
Google+