Domů
Velikost

Dětské velikosti

50-56 62 68 74 80 86 92 98 104 110 116 122 128 134-164+

Nákupní řád

Základní ustanovení nákupní řád je závazným ustanovením a zahrnuje vzájemný obchodní vztah, pravidla, práva a povinnosti mezi zákazníkem a provozovatelem internetového obchodu.


Provozovatelem elektronického obchodu www.vikisek.cz je fyzická osoba Magdaléna Miklišová, Nad Kostelem 331, 687 34  Uherský Brod 3, IČO: 88757943, není plátcem DPH. Provozovatel prodává zákazníkovi obnošené a nové oblečení pro děti.


Objednávka – objednávkou se rozumí jeden nebo více kusů zboží, které si zákazník vybral v elektronickém katalogu za účelem koupě. Každá potvrzená objednávka se stává uzavřenou kupní smlouvou a závaznou pro obě strany. Zákazník nemá možnost sám objednávku stornovat. Tuto možnost má pouze provozovatel po dohodě se zákazníkem. Pokud zákazník opakovaně vyžaduje storno objednávky nebo její části, vyhrazuje si provozovatel možnost tohoto zákazníka nadále neobsluhovat.


Rezervace - Jedná se o systém pozdějšího odeslání zboží, díky němuž má zákazník možnost ušetřit peníze na poštovném, kdy sloučí jednotlivé objednávky do jednoho balíčku. Rezervační doba trvá max. 21 dnů. Rezervace může být však po vyžádání zákazníka ukončena kdykoliv.


Ceny - provozovatel si vyhrazuje právo měnit ceny zboží v elektronickém katalogu bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uvedené v elektronickém katalogu jsou platné vždy v okamžiku uskutečnění objednávky nebo rezervace zboží.

 

Způsob platby a ceny dopravy platby lze provádět těmito způsoby

Na dobírku – 110,-Kč                                                                                    

pokud cena zboží přesáhne 1300,-Kč – zdarma

Bankovním převodem - 70,- Kč (Slovenská republika - 260Kč)

pokud cena zboží přesáhne 1300,-Kč (Slovenská republika nad 2800,-Kč) – zdarma

Bankovním převodem - osobní odběr - 0,- Kč odběr na odběrném místě v Uh.Brodě - Újezdci – zdarma


V případě dobírky zboží expedujeme do 2 pracovních dnů od ukončení objednávky/rezervace. Částku za zboží zákazník uhradí doručovateli, případně na poště při přejímce balíčku.

V případě platby předem - bankovním převodem zboží expedujeme do 2 pracovních dnů po připsání peněz na účet provozovatele. Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo vaší objednávky.

V případě platby předem a osobním odběrem - zboží je možné vyzvednout po připsání peněz na účet provozovatele. Jako variabilní symbol vždy uvádějte číslo vaší objednávky. Zákazník si vyzvedne zboží osobně po předchozí domluvě s provozovatelem.

 

© 2022 vikisek.cz Powered by MateShop
Facebook
Google+