Domů
Velikost

Dětské velikosti

50-56 62 68 74 80 86 92 98 104 110 116 122 128 134-164+

Rezervace zboží

Rezervace

Jedná se o systém pozdějšího odeslání zboží, díky němuž má zákazník možnost ušetřit peníze na poštovném, kdy sloučí jednotlivé objednávky do jednoho balíčku. Rezervační doba trvá max. 21 dnů. Rezervace může být však zákázníkem ukončena kdykoliv v průběhu trvání rezervace.

Jak zboží zarezervovat

Výhody rezervací mohou využívat pouze registrovaní zákazníci.

Pokud chcete vybrané zboží (kus) vložit do rezervace, zvolíte si způsob objednání - stisknete tlačítko Rezervovat. Zobrazí se vám obsah rezervace a celková částka za vybrané zboží. Po stisknutí tlačítka Rezervovat i v dalším kroku se vaše rezervace stává závaznou a ukládá se do Přehledu rezervací.

V tomto  si můžete prohlédnout veškeré  zboží vaši právě probíhající rezervace. Dále je zde pro vaši informaci datum, kdy bude rezervace automaticky ukončena, pokud se nerozhodnete ji ukončit sami předčasně - kdykoliv v průběhu trvání rezervace.
V takovém případě stisknete tlačítko Ukončit rezervaci. V následující tabulce budete seznámeni s celkovou částkou za zboží a dopravu. Můžete změnit způsob platby. V případě, že rezervaci necháte ukončit automaticky, systém vám přidělí takový způsob platby, který jste zadali při vytvoření rezervace.

Stisknete tlačítko Objednat. Vaše rezervace se stala objednávkou a bude vyřízena.

Výhody rezervací

- Neplatíte opakovaně poštovné - to zaplatíte pouze jednou po ukončení rezervace
- V případě bankovního převodu neposíláte několik plateb, ale pouze jednu souhrnnou platbu
- Do balíčku můžete zboží střádat až 21 dnů od první objednávky
- Máte velkou šanci dosáhnout na poštovné zdarma (v případě, že cena zboží přesáhne 1000,-Kč, poštovné nehradíte, hradíte pouze dobírečné v případě zájmu o zaslání na dobírku)

Rezervované zboží je závazně objednáno, z rezervací nelze zboží vyjmout.Při zrušení rezervace nebo požadavku na vyjmutí rezervovaného zboží z rezervace si vyhrazujeme právo takového zákazníka do budoucna neobsluhovat.

 

© 2023 vikisek.cz Powered by MateShop
Facebook
Google+